Oferty pracy

06 VI 2018

Mistrz produkcji

Miejsce pracy: Bartoszyce
Zakres obowiązków: nadzór nad produkcja oraz koordynowanie pracy
Wyksztalcenie: min. średnie
Wymagania pożądane: 5 lat doświadczenia w zawodzie
Inne: umiejętność kierowania zespołem
Rodzaj umowy: umowa na okres próbny

Aplikację wraz z podaniem stanowiska prosimy kierować na adres: kadry@furnitureconcept.pl

Wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Furniture Concept Sp. Z o.o., danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnej jak i przyszłej rekrutacji pracowników."

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Furniture Concept Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Smolnej 38/10c. Dane kandydatów będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych wyłacznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.