Oferty pracy

12 VI 2018

Stolarz / Pomocnik stolarza

Miejsce pracy: Bartoszyce
Wykształcenie: stolarskie (mile widziane)

Szukamy osób, odpowiedzialnych, umiejących pracować w grupie i zdyscyplinowanych. Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zatrudnienie od zaraz.

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny

Aplikację wraz z podaniem stanowiska prosimy kierować na adres: kadry@furnitureconcept.pl

Wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Furniture Concept Sp. Z o.o., danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnej jak i przyszłej rekrutacji pracowników." 

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Furniture Concept Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Smolnej 38/10c. Dane kandydatów będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych wyłacznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. 

powrót

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.