O firmie

O firmie

Firma Furniture Concept jest polskim producentem mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. Spółka została założona w 2006 roku. Zakład produkcyjny mieści się w Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim.

Zatrudniamy blisko 250 wykfalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów obejmujących meble do sypialni, salonu, łazienek oraz meble dla najmłodszych. Nasze produkty trafiają głównie na rynki Unii Europejskiej. Wszystkie wyroby wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które oprócz walorów estetycznych, gwarantują ich dobrą jakość przez wiele lat.

Firma współpracuje z Ośrodkami Badawczymi. Dzięki owocnej współpracy zostały wdrożone badania w nowy proces technologiczny oparty na innowacyjnych maszynach, systemach informatycznych oraz technologiach stosowanych na rynku światowym. Efektem jaki uzyskaliśmy wspólnie z Ośrodkami Badawczymi jest produkcja systemów mebli łazienkowych o podwyższonych właściwościach użytkowych.

Produkowane meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów charakteryzujących się trwałością, odpornością na działania wysokiej temperatury oraz wilgotnością.

Naszym celem jest ciągły rozwój oraz zadowolenie Klienta.

Działamy w sposób bezgraniczny – zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań!

Zaawansowane rozwiązania technologiczne, optymalizacja procesu produkcji pozwala nam zaoferować Państwu meble wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zapraszamy do współpracy.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.